Mūsu stāsts

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2008. gadā.

Sadarbojamies ar būvniecības jomā pieredzējušiem, atbildīgiem darbiniekiem un materiālu piegādātājiem - lai kā būvuzņēmējs garantētu paveiktā darba kvalitāti un iekļaušanos termiņos. Nodrošinām garantiju mūsu izpildītajiem darbiem. Sadarbībā ar apdrošināšanas kompānijām varam nodrošināt darbu izpildes un garantijas perioda garantiju.

Mums ir zinoši un kompetenti sadarbības partneri, kuri tiek pieaicināti inženiertehnisko darbu veikšanai (vājstrāvu tīkli, elektroapgāde, ventilācijas sistēmu izbūve u.c.).

Kopš 2015.gada 13.februāra esam Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri.

Augstu vērtējam sadarbību ar ikvienu klientu un veicam gan mazu, gan lielu objektu būvniecību!

Atsauksmes

  • Uzņēmuma SmartEnergy pakalpojumu pagraba pārseguma pagaidu nostiprināšanai izmantojām 2015.gada nogalē. Darbu kompānijas pārstāvji veica ar vislielāko rūpību un augstā profesionālā līmenī; to atzina arī Būvniecības valsts kontroles birojs, pārbaudot ēku. Īpaši vēlamies izcelt būvnieku iejūtību, izpratni un atsaucību, ņemot vērā faktu, ka būvdarbi notika bērnudārza ēkā un tos ietekmēja bērnudārza ikdienas ritms. Pašlaik gatavojam būprojektu pārseguma pastāvīgai nostiprināšanai un ceram, ka sadarbība ar SmartEnergy turpināsies!

    Inese Auniņa